Jdi na obsah Jdi na menu
 


Místní rozhlas

 

slouží jako významný prvek vyrozumívacího systému obcí a měst České republiky. Patří neodmyslitelně k životu na venkově i v městečku, aniž bychom si to chtěli připustit. Upozorňuje občany na veřejné dění, podává různé informace, ale může však upozornit i na blížící se nebezpečí, před kterým bychom měli být varováni.

 

Cvičný požární poplach

 

Dnes v 8 hodin ráno se naší obcí rozlehl varovný signál sirény napodobující hlas trubky, troubící "HÓ-ŘÍ, HÓ-ŘÍ". Jednalo se však naštěstí jen o cvičný poplach, s cílem zjistit za jakou dobu, bude naše jednotka schopna zasáhnout.

Za necelých 6 minut se před Hasičskou zbrojnicí seřadilo 11 členů SDH připravených pomoci a zasáhnout.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář