Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sjezd na čemkoliv 2010

20. 2. 2010

Rok se s rokem sešel a konečné datum pro II. ročník Sjezdu na čemkoliv připadlo na sobotu 13.2.2010.

 

Sjezdovku na Bubnu symbolicky otevřel pán Jesenických hor děd Praděd. Akce začala krátce po 14 - té hodině odpolední, letos se sešlo více odvážných sjezdařů než loni jak z řad dětí tak i dospělých.

 

Sjezd se konal ve 3 kolech čímž se otestovala kvalita vyrobených vozidel i zdatnost soutěžících :) Celou akci jsme pojali jako olympijské klání se všímvšudy, nechyběly olympijské kruhy, stupně vítězů vytesané ve sněhu, medaile, diplomy a věcné ceny.

 

Počasí bylo vcelku přívětivé, ale dost mrazivé, takže většina přihlížejících se vehementně zahřívala svařákem, čajem a nebo trochu ostřejší variantou, hladoví diváci a soutěžící se mohli občerstvit párkem v rohlíku.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář